_WYBRAŃCY BOGA_ ANGELS

Forum sojuszu _WYBRAŃCY BOGA_


#1 2008-11-16 23:12:11

ozzix

Nowy użytkownik

Punktów :   

Prog 15k

witam milo by bylo jakby kazdy czlonek osiagnal minimalny prog sojuszu 15k czyli sojusz juz sie bedzie lepiej prezentowal
oczywiscie wiamomo wojsko  troche w styd jak paczymy w ranking gen i  s poczatku malo nas widac wiem ze na ogolbym pisze min top 200 ale panowie i panie (jesli sa) przyjemiej postarajmy sie te 1500 w gen osiagnac nawet w czasie ataku na nas jest czym sie bronic nie muwie w czasie wojny ze wogule wojsko jest potrzebne

pozdro all

Offline

 

#2 2008-11-16 23:53:05

Erootad_WB

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Prog 15k

Nie no Seadox... ja myślałem że jak ja miałęm 15k pkt to byłem kiepski a tu okazuje się że są gorsi
Żeby mieć tyle punktów i nie mieć badania zrobionego żeby móc budować miotacze... no to szczyt szczytów poprostu

Ja osobiście to mam takie sobie wojsko bo ja preferuje do obrony miasta hoplitów a do ataku piechurów (oczywiscie hoplici i piechurzy ulepszeni na maxa) - bo jeśli chodzi o Piechura to naprawde warto budować Piechurów... Porównajcie sobie np. 2 piechurów i łucznika albo 3 piechurów i strzelca... no ale jeśli chodzi o punkty w generałach to faktycznie trzeba budować lepsze wojo... dlatego za kilka dni zaczne budować gigantów. Mam nadzieje że conieco skocze z punktacją... tymczasem ide w kime ;] pozdro dla wszystkich

Offline

 

#3 2008-11-19 09:16:23

retrobis_WB

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Prog 15k

15k pkt w końcu każdy osiągnie jeśli będzie regularnie grał.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto8.pun.pl www.redorium.pun.pl www.ligagenerallyf1.pun.pl www.spolecznosc-bogow.pun.pl www.darmowareklama.pun.pl